Mladi, 20. godišnji reprezentativac BiH Bahrudin Atajić našao se danas u početnoj postavi višestrukog prvaka Škotske Celtica koji je igrao pripremni susret protiv ekipe LASK-a.

Celtic je porazio austrijski LASK iz Linza rezultatom 5:2. Atajić je susret započeo od prve minute, a zamijenjen je nakon 56 minuta igre.

Naš mladi reprezentativac je dobro iskoristio svoju šansu i pokazao da čelnici Celtica na njega mogu ozbiljno računati u predstojećoj sezoni. Nije uspio postići gol, a najbolju priliku za to je imao u 7. minuti susreta kada je u posljednji trenutak branič LASKA blokirao njegov šut.

Teemu Pukki je postigao hettrik na ovome susretu, a osim njega mrežu austrijskog kluba su pogađali Balde i Griffiths

Podsjetimo, napadač Bahrudin Atajić je prošlu nogometnu polusezonu igrao na posudbi u engleskom Shrewsburyu gdje je upisao 13 nastupa.

Sada se vratio u tim Celtica što je svakako dobra prilika da se nametne selektorima naših reprezentacija.

Sljedeću prijateljsku utakmicu Celtic igra u petak protiv Dukle iz Praga.