Krunić postigao sjajan gol u duelu Empolija i Lazija

Empoli je večeras na svom terenu u meču 25. kola italijanske Serije A izgubio od Lazija rezultatom 1:2.

Golova nije bilo sve do 67. minute, kada je naš reprezentativac Rade Krunić fantastično pogodio za vodstvo domaćih.

Ipak, minutu kasnije Immobile je izjednačio na 1:1.

Potpuni preokret i trijumf Lazio donio je Keita u 80. minuti utakmice.

Rade Krunić je odigrao kompletan susret za Empoli i ovo mu je bio prvi gol ove sezone.

U timu Lazija, svih 90 minuta na terenu proveo je bh. reprezentativac Senad Lulić.

Empoli se nakon ovog poraza nalazi na 17. poziciji sa 22 boda, dok je Lazio peti sa 47 bodova.