Sarajevo pretrpjelo minimalan poraz od ukrajinskog drugoligaša Illichivets Mariupola

Nogometaši FK Sarajevo danas su u posljednjoj kontrolnoj utakmici u okviru priprema u Antalyji minimalno poraženi od ukrajinskog drugoligaša Illichivets Mariupola (0:1).

Iako je bio nešto bolji u ovom susretu, bordo tim je koštala velika greška golmana Pavlovića, koji je u 18. minuti napustio gol i izboksovao loptu na nogu protivničkog igrača, kojem nije bilo teško pogoditi praznu mrežu.

Najbolje prilike za Sarajevo propustili su Rustemović i Husejinović, koji su pogađali okvir gola.

Sarajevo je ovaj susret počelo u sastavu Pavlović, Kadušić, Hodžić, Ivetić, Novaković, Rustemović, Radovac, Duljević, Crnkić, Hebibović i Ahmetović, dok su u drugom poluvremenu priliku dobili Adilović, Liivak, Sarić, Anđušić, Husejinović, Mihojević, Am. Bekić i Kovačević.