Juventus golovima Mandžukića i Higuaina pobijedio Crotone

Ekipa Juventusa večeras je na gostovanju kod Crotonea slavila rezultatom 2:0 i učvrstila se na prvoj poziciji italijanske Serije A.

Nakon prvog poluvremena golova nije bilo, da bi Mandžukić u 60. minuti doveo Juve u vodstvo.

Konačnih 0:2 postavio je Higuain u 74. minuti.

Naš reprezentativac Miralem Pjanić igrao je od 70. minute za Juventus i u 85. minuti imao sjajnu priliku, kada je njegov udarac zaustavila prečka.

Mladi bh. reprezentativac Ćazim Sulijć ušao je u igru u 84. minuti u timu Crotonea te upisao debitantski nastup.

Juventus se nakon 23 odigrana kola nalazi na prvom mjestu sa 57 bodova (sedam više od drugoplasirane Rome), dok je Crotone pretposljednji sa samo 13 bodova.