Nuggetsi slavili s 121:117

U Pepsi Centru sinoć su snage odmjerile momčadi Denver Nuggetsa i Milwaukee Bucksa, a na kraju su slavili domaći rezultatom 121:117.

Prva četvrtina je bila i više nego neizvjesna. Ekipe su se smjenjivale u vodstvu, da bi se u drugu dionicu ušlo pri rezultatu 31:31.

Tada domaćin ubacuje u brzinu više i odlazi na odmor s prednošću od 17 poena (70:53).

Ta prednost je u trećoj dionici rasla i do 22 poena, da bi se gosti uspjeli pribrati i spustiti na -9 uoči posljednjih 12 minuta meča (98-88).

Iako su se u jednom trenutku četvrte dionice približili na -1, gosti ipak nisu imali snage za preokret.

Nuggetse su do dvadeset i druge pobjede (22-27) vodili Chandler s 23 i Jokić s 20 poena, zabilježivši pritom i 13 skokova, te 11 asistencija.

Faried je dodao 19, Murray 18, dok je kod Bucksa najefikasniji bio Parker s 27 koševa i 11 skokova.

Odličan je bio i Antetokounmpo s 23, kao i Henson koji je postigao 16 poena.

Bh. reprezentativni kapiten, Mirza Teletović (31), upisao je pet poena, dva skoka i jednu asistencijua za 09:27 minuta igre.

Našeg centra, Jusufa Nurkuća (23), pak nije bilo u redovima Denvera.