Bucksi na gostovanju kod Jazza pretrpjeli Äetvrti uzastopni poraz

Milwaukee Bucksi poraženi su na sinoćnjem gostovanju kod Utah Jazza s 88:104.

MeÄ je bio neizvjestan samo u prvoj Äetvrtini, koju je domaći tim dobio s 30:27, da bi na poluvrijeme otiÅ¡ao s osamnaest poena prednosti (61:43).

Ta prednost je tokom treće dionice rasila i do rekordnih +25, da bi gosti u zavrÅ¡nici meÄa to uspjeli spustiti na podnoÅ¡ljivih -16.

Utah su do trideset i prve pobjede (31-19) predvodili Hayward s 27 i Gobert s 26 koševa. Ovaj drugi je pritom upisao i 15 skokova.

Kod Milwaukeeja je najbolji bio Parker s 17, Monroe je postigao 13, dok je bh. reprezentativni kapiten Mirza Teletović (31) dodao šest.

Teletović je na parketu proveo 08:12 minuta i za to vrijeme je uspio upisati i dva skoka.

Milwaukeeju je sinoćnji poraz bio Äetvrti uzastopni, ukupno dvadeset i sedmi ove sezone (21-27).