Džeko postigao jedini gol na meču Rome i Cagliarija

Ekipa Rome je u posljednjem susretu 21. kola italijanske Serije A savladala Cagliari na svom terenu sa 1:0, a junak Rimljana bio je naš Edin Džeko.

Poslije prvog poluvremena golova nije bilo, da bi se trenutak odluke dogodio u 55. minuti.

Rudiger je centrirao sa desne strane, a naš Edin Džeko se sjajno snašao i postigao gol vrijedan tri boda. Edinu je ovo bio 14. gol u ligi ove sezone.

Do kraja utakmice, Džeko je poništen još jedan gol zbog ofsajda te je u 84. minuti pogodio prečku.

Džeko je proveo svih 90 minuta na terenu u timu Rome, koja je trenutno drugoplasirana sa 47 osvojenih bodova.