Roma sa 1:0 slavila u gostima kod Udinesea

U meču 20. kola italijanske Serije A, Udinese je na svom terenu izgubio od Rome rezultatom 0:1.

Roma je mogla povesti već u drugoj minuti, ali naš Edin Džeko nije iskoristio dobru priliku.

Ipak, desetak minuta kasnije Nainggolan pogađa za vodstvo gostiju od 0:1.

Samo šest minuta kasnije, dosuđen je penal za Romu, međutim Edin Džeko je poslao loptu visoko preko gola Karnezisa.

Do kraja utakmice, Džeko je imao još nekoliko odličnih prilika, ali danas nije bio njegov dan te je rezultat ostao 0:1 u korist Rome.

Džeko je proveo svih 90 minuta na terenu u momčadi Rome, koja je trenutno druga sa 44 osvojena boda.

Roma će u narednom kolu igrati protiv Cagliarija.