Senad Lulić igrao do 72. minute za Lazio i zaradio žuti karton

Fudbaleri Intera su večeras u okviru 18. kola italijanske Serije A deklasirali rimski Lazio sa 3:0.

Inter je poveo u 54. minuti, kada je Banega matirao Marchettija za 1:0.

Samo dvije minute kasnije, Icardi postiže drugi gol za Inter i veliko slavlje domaćih navijača.

Icarci je u 65. minuti postavio konačnih 3:0 za Inter, kojem je ovo bila deveta pobjeda u sezoni.

Naš reprezentativac Senad Lulić igrao je do 72. minute za Lazio i zaradio žuti karton u 63. minuti.

Lazio se nakon ovog poraza nalazi na četvrtom mjestu sa 34 boda, dok je Inter sedmi sa četiri boda manje.