Golom Nainggolana Roma pobijedila Milan sa 1:0

U posljednjem meču 15. kola italijanske Serije A, Roma je u Rimu savladala Milan minimalnim rezultatom 1:0.

Gosti iz Milana su u 27. minuti imali veliku priliku da povedu, ali Niang nije iskoristio jedanaesterac.

Kazna je stigla u 62. minuti, kada je Nainggolan sjajno pogodio za vodstvo Rome od 1:0.

Do kraja utakmice golova nije bilo, pa je Roma stigla do važna tri boda.

Kapiten naše selekcije Edin Džeko odigrao je cijeli susret za Romu te imao nekoliko dobrih šansi, ali nije uspio postići gol.

Roma se nakon ove pobjede nalazi na drugom mjestu sa 35 bodova, a u narednom kolu će gostovati kod prvoplasiranog Juventusa (39 bodova).