Sinoć je odigran derbi susret 14. kola Premijer lige BiH u kojem je Široki Brijeg sa 1:0 savladao Željezničar.

Gosti iz Sarajeva imali su nekoliko sjajnih prilika, ali Brazilac Wagner je postigao gol i odlučio pobjednika.

Utakmicu u Širokom Brijegu obilježile su i dvije nevjerovatne situacije u drugom poluvremenu.

Igrala se 68. minuta, kada je trener Željezničar Slavko Petrović izvršio dvostruku izmjenu, ali u jednom trenutku nije se znalo ko treba izaći iz igre s obzirom da je semafor bio pokvaren.

Samo sedam minuta kasnije, Široki Brijeg je krenuo u kontranapad, međutim ispred gola Željezničara upalile su se prskalice te je susret prekinut na nekoliko trenutaka.

U priloženim video materijalima pogledaje ove dvije komične situacije iz Širokog Brijega.