Na četiri susreta Premijer lige BiH postignuto je 11 golova

Danas su na programu bile četiri utakmice 14. kola Premijer lige BiH, a mostarski Zrinjski je nastavio sa sjajnim igrama.

Aktuelni lider prvenstva je gostovao Olimpicu u Sarajevu i slavio sa čak 5:0.

Dvostruki strijelac za Zrinjski bio je Todorović, dok su po jednom pogađali Mešanović, Stojanović i Bilbija.

Jedan od derbija 14. kola odigran je u Bijeljini, gdje je Radnik nakon preokreta savladao Krupu sa 3:1.

Gosti su poveli golom Kajkuta u 43. minuti, da bi Martinović u 45. izjednačio na 1:1.

Ipak, Radnik je do kraja utakmice preko Simeunovića u 75. i Đurića u 86. minuti stigao do trijumfa od 3:1.

Vitez i Sloboda su podijelili bodove odigravši 0:0, dok je Metalleghe rezultatom 2:0 pobijedio Mladost Doboj Kakanj.

Sutra se igraju preostala dva meča u kojima se sastaju Sarajevo – Čelik te Široki Brijeg – Željezničar.