Gent je sa 1:0 bio bolji od Standarda

Večeras je na programu bio derbi meč 12. kola belgijskog šampionata između Genta i Standarda, a domaći su slavili minimalnim rezultatom 1:0.

Nakon prvog poluvremena golova nije bilo, da bi se trenutak odluke dogodio u 71. minuti.

Bh. reprezentativac Danijel Milićević je asistirao Koulibalyju, koji postiže gol za trijumf Genta od 1:0.

Milićević je proveo svih 90 minuta na terenu u timu Genta i ovo mu je bila četvrta asistencija u sezoni uz dva postignuta gola.

Gent se trenutno nalazi na petoj poziciji sa 21 osvojenim bodom, dok je Standard sedmi sa dva boda manje.