Milićević pogodio s bijele tačke

Ekipa Eupena je nakon velikog preokreta u meču 11. kola belgijskog šampiona na svom terenu savladala Gent rezultatom 3:2.

Gent je poveo golom bh. reprezentativca Danijela Milićevića iz penala u 31. minuti.

Bio mu je to treći ovosezonski gol u dresu Genta, drugi u prvenstvu.

Igrala se 62. minuta, kada je Neto udvostručio prednost za goste, koji su tada bili blizu osvajanja sva tri boda.

Međutim, Eupen se nije predavao te je preko Syllle u 70. i Casesa u 90. minuti stigao do izjednačenja, da bi u 93. minuti Taulemesse pogodio za veliki preokret i pobjedu  Eupena od 3:2.

Danijel Milićević igrao je do 77. minute u timu Genta.