Željezničar je bio uspješniji u gradskom derbiju od Olimpica

Fudbaleri Željezničara večeras su u susretu 13. kola Premijer lige BiH bez većih problema pobijedili Olimpic rezultatom 3:2.

Lendrić je u 11. minuti pogodio za vodstvo Željezničara, a naljepši trenutak utakmice se dogodio u 45. minuti.

Bivši bh. reprezentativac Miroslav Stevanović postigao je fantastičan gol za prednost Željezničara od 2:0.

Gosti su preko Lelića smanjili na 2:1 u 70. minuti, ali Lendrić je desetak minuta kasnije postigao svoj drugi gol na meču za 3:1.

Konačnih 3:2 postavio je Plakalo u 90. minuti.

Željezničar se nakon ove pobjede nalazi na trećem mjestu sa 22 boda, dok Olimpic zauzima pretposljednju poziciju sa devet.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.