Đurić i društvo sedmi uzastopni meč bez pobjede

Cesena bh. reprezentativca Milana Đurića u susretu desetog kola Serije B gostovala je Ternani, protiv koje je nastavila negativni niz od šest mečeva bez pobjede, odigravši 1:1.

Izabranici Massima Draga bili su na pragu trećeg poraza, ali su u petoj minuti nadoknade vremena došli do boda zahvaljujući upravo Đuriću.

On je izborio jedanaesterac, koji je u pogodak pretvorio Ciano.

Domaći su pak poveli u 37. minuti preko Avenattija, a od 75. su igrali s igračem manje, kada je zbog drugog žutog kartona isključen Germoni.

Đurić je odigrao cijeli meč za goste, a pored izborenog jedanaesterca, uspio je zaraditi i javnu opomenu u 88. minuti.

Poslije deset odigranih mečeva Cesena se nalazi na 16. mjestu s deset osvojenih bodova.