(VIDEO) EUROPA LIGA Deni Milošević zabio za Konyaspor

Milošević, Bajić i Hadžiahmetović su igrali od prve minute u timu Konye U susretu trećeg kola grupe H Europa lige, turska Konya je na svom terenu odigrala 1:1 sa Bragom. Domaći su do vodstva došli u devetoj minuti. Sahiner je uposlio bh. internacionalca Denija Miloševića pogodio za 1:0. Milošević se sjajno pozicionirao, te iskoristivši svoju […]

• Twitter
  • Facebook
  • Viber
  • Whatsapp

Milošević, Bajić i Hadžiahmetović su igrali od prve minute u timu Konye

U susretu trećeg kola grupe H Europa lige, turska Konya je na svom terenu odigrala 1:1 sa Bragom.

Domaći su do vodstva došli u devetoj minuti.

Sahiner je uposlio bh. internacionalca Denija Miloševića pogodio za 1:0. Milošević se sjajno pozicionirao, te iskoristivši svoju brzinu pobjegao odbrani i golmanu Brage, te rutinski pogodio.

Promjene rezultata nije bilo sve do 55. minute, kada Hassan postavlja konačnih 1:1.

Deni Milošević (21) i Riad Bajić (22) su odigrali kompletnih 90 minuta za Konyu, dok je Amir Hadžiahmetović (19) zamijenjen u 82. minuti u redovima turske momčadi.

Večeras je odigrana i druga utakmica u grupi H, u kojoj je Shakhtar sa čal 5:0 pobijedio Gent.

Za ekipu Genta do 73. minute nastupio je bh. reprezentativac Danijel Milićević.