Golom Nikolića u 90. minuti Željezničar pobijedio Radnik u gostima

Fudbaleri Željezničara danas su gostovali u Bijeljini kod Radnika u meču 11. kola Premijer lige BiH i slavili rezultatom 2:1.

Nakon prvog poluvremena golova nije bilo, da bi Križman u 48. minuti pogodio za vodstvo Željezničara.

Radnik je izjednačio preko Obradovića iz penala u 58. minuti, a Nikolić je u 90. minuti postigao gol za važnu pobjedu Željezničara od 1:2.

Momčad Metalleghea je kao domaćin doživjela težak poraz od mostarskog Zrinjskog sa 0:4, dok je Krupa bila bolja od Viteza rezultatom 2:0.

Poslije 11 odigranih kola, Zrinjski je prvi sa 26 bodova, a zanimljivo da Radnik, Mladost, Krupa, Sarajevo i Željezničar imaju po 18 bodova.