Ibišević je postigao dva gola u duelu Herthe i HSV-a

Golovima bh. reprezentativca Vedada Ibiševića, ekipa Herthe je u okviru šestog kola njemačke Bundeslige na svom terenu savladala HSV rezultatom 2:0.

Ibišević je u 29. minuti iskoristio grešku gostujuće odbrane i pogodio za vodstvo Herthe.

Bh. reprezentativac je gol posvetio sinoć rođenoj kćerkici Zejni.

Podsjetimo, njegova supruga Zerina sinoć je rodila kćerkicu, a Vedad je po drugi put postao otac.

Konačnih 2:0 za Herthu postavio je Ibišević iz penala u 70. minuti.

Vedad je igrao do 87. minute za Hethu i trenutno je prvi strijelac lige sa pet golova, koliko ima i Aubameyang iz Borussije Dortmund.

U timu HSV-a svih 90 minuta na terenu je proveo naš reprezentativac Emir Spahić.

Hertha trenutno zauzima drugo mjesto sa 13 bodova, dok je HSV pretposljednji sa samo jednim bodom.