Bh. defanzivac otklonio čak 14 opasnosti pred svojim golom

Momčad Atalante u velikom stilu stigla je do svoje druge ovosezonske pobjede u Serie A, pobjedivši u gostima Crotone s 1:3.

Tim iz Bergama sve je riješio u prvih 45 minuta, kada su mu kapitalnu prednost osigurali Petagna (3’), Kurtić (40’) i Gomez (45+1’).

U nastavku je su ostali s igračem manje, kada je isključen Kessie (62’), što su domaći iskoristili i stigli do utješnog gola preko Simmyja (86’).

Još jednu odličnu partiju za momčad Atalante odigrao je bh. reprezentativac Ervin Zukanović (29), koji je za svoj nastup dobio vrlo visoku ocjenu (7.4).

Zukanović je na terenu proveo svih 90 minuta, a otklonio je čak 14 opasnosti pred svojim golom. Uz to je imao šest osvojenih duela i pet presijecanja.

Današnji meč bio mu je peti za ekipu Gian Piera Gasperinija, koja poslije šest odigranih kola zauzima 16. mjesto s šest osvojenih bodova.