Potencijalni bh. reprezentativac postigao golčinu

Hajduk je s visokih 6:1 slavio protiv Cibalije u susretu 10. hola HNL-a, a autor najljepšeg poteza na utakmici bio je potencijalni bh. reprezentativac Zvonimir Kožulj (22).

Kožulj je u 71. minuti fantastično s tridesetak metara zabio za 3:1, otklonivši sve dileme oko pobjednika.

Hajduk je poveo u 7. minuti golom Saida, a izjednačenje je došlo u 34. minuti, kada je sve prisutne na Poljudu šokirao Dabro.

Ohandza je u 54. minuti vratio radost domaćim navijačima, koji su odahnuli kod pogotka Kožulja.

U nastavku je Hajduk preko Ohandze (84’), Jeffersona (87’) i Futacsa (88’) došao do ubjedljive pobjede.

Poslije nepotpunog 10. kola zauzima četvrtu poziciju s 20 bodova.