Husref Musemić podnio ostavku na klupu tima iz Tuzle

U pretposljednjem susretu 8. kola BHT Premijer lige BiH, Sloboda je na Tušnju dočekala Mladost iz Doboj Kaknja i uspjela osvojiti samo bod (1:1).

Ove sezone odlični gosti poveli su u 25. minuti preko Šišića, da bi tim Husrefa Musemića poraza spasio Sulejman Krpić u 63. minuti meča.

Sloboda je poslije ovog remija ostala na trećoj poziciji s 14 bodova, koliko ima i drugoplasirani tim Mladosti.

Trener domaćih Husref Musemić je nakon meča izjavio da je ovo vjerovatno njegova posljednja utakmica na klupi tima iz Tuzle, za što je nedugo zatim stigla i službena potvrda.