Roma je imala prednost od dva gola, ali je na kraju osvojila samo bod protiv Cagliarija

U susretu drugog kola italijanske Serije A, Cagliari je na svom terenu odigrao 2:2 protiv Rome.

Gosti iz  Rima su poveli u šestoj minuti golom Perottija iz penala.

Naš reprezentativac Edin Džeko ušao je u igru početkom drugog poluvremena i nakon pedesetak sekundi provedenih na terenu, nesebično asistirao Strootmanu, koji pogađa za 0:2.

Deset minuta kasnije, Boriello je smanjio na 1:2 i vratio nadu domaćinu da mogu doći do boda.

Roma je imala prednost sve do 88. minute, a onda je Sau postigao pogodak za konačnih 2:2.

Ekipa Rome se trenutno nalazi na petom mjestu sa četiri boda, dok je Cagliari na 16. poziciji sa jednim bodom.