Stuttgart slavio u Sandhausenu

Stuttgart našeg Tonija Šunjića (27) ubilježio je novu pobjedu u drugoj Bundesligi.

U trećem kolu popularne “Cvajte” Šunjić i Stuttgart gostovali su Sandhausenu i tom prilikom slavili sa 1:2.

Stuttgart je poveo preko Teroddea u 39. minuti, da bi domaćini bili dodatno slomljeni u 65. minuti kada na 0:2 povećava Gentner.

Konačnih 1:2 postavio je Wooten u 76. minuti i to nakon pacerske greške našeg reprezentativnog stopera.

Loptu koja mu je već bila u nogama, Šunjić je nesmotreno propustio do protivničkog napadača, što ovaj koristi i zabija za nemiran kraj utakmice za Stuttgart.

Ipak Šunjić i saigrači na kraju slave sa konačnih 1:2.

– Izvinjavam se što sam nas mojom greškom doveo pod pritisak u posljednjih 15 minuta utakmice. – poručio je Toni Šunjić nakon meča.

– Ipak najvažnije je da smo osvojili nova tri boda. – kaže Šunjić.

Stuttgart nakon tri kola ima šest bodova i trenutno su treći tim “Cvajte”.