Jajce slavilo protiv Sarajeva na Koševu

U posljednjem susretu šestog kola Premijer lige BiH, ekipa Metalleghea iz Jajca zasluženo je sa 2:1 savladala u gostima momčad Sarajeva.

Gosti iz Jajca poveli su u 17. minuti, kada je Stakić matirao Pavlovića za 0:1.

Kovač je u 61. minuti udvostručio prednost, da bi počasni gol za Sarajevo postigao Ahmetović u 73. minuti.

Sarajevu je ovo bio prvi poraz u sezoni i trenutno se nalazi na četvrtom mjestu sa devet bodova.

S druge strane, Metalleghe je na desetoj poziciji sa šest bodova.

Povremeni bh. reprezentativci Haris Duljević i Almir Bekić odigrali su svih 90 minuta za Sarajevo.

Na poluvremenu i na kraju utakmice navijači Sarajeva tražili su ostavke trenera i uprave.

Mnoge su teorije zavjere, ali fudbalski stručnjaci se slažu kako su za loše rezultate Sarajeva i Željezničara krivi neiskusni treneri bez trofeja u svojim biografijama.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.