Džeko je odigrao svih 90 minuta za Romu te postigao pogodak u 82. minuti

Fudbaleri Rome večeras su na svom terenu u okviru prvog kola italijanske Serije A pobijedili Udinese rezultatom 4:0, a Edin Džeko je postigao jedan gol i izborio penal za Romu.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 0:0, da bi Džeko u 65. minuti izborio jedanaesterac, koji je u gol pretvorio Perotti.

Deset minuta kasnije, novi penal za Romu, a ponovo je siguran bio Perotti.

Igrala se 82. minuta, kada naš Edin Džeko postiže treći gol za Romu na ovom meču.

Konačnih 4:0 za domaće postavio je Salah u 84. minuti.

Edin Džeko je odigrao kompletan susret za Romu, koja će u utorak igrati revanš utakmicu play offa za ulazak u grupnu fazu Lige Šampiona protiv Porta.