Ćetković je doveo Sarajevo u vodstvo, da bi bod Čeliku donio Smriko

U meču trećeg kola Premijer lige BiH, Čelik je u Zenici odigrao 1:1 protiv Sarajeva.

Nakon prvog poluvremena golova nije bilo, da bi Ćetković u 75. minuti pogodio za vodstvo gostiju.

Ipak, Čelik je preko Smrike u 83. minuti izjednačio na 1:1, što je bio i konačan rezultat susreta.

Svih 90 minuta za Sarajevo odigrao je bh. reprezentativac Haris Duljević.

Zanimljivo da je ekipa FK Sarajevo posljednju ligašku pobjedu u Zenici ostvarilo prije 15 godina.

Sarajevo je trenutno treće sa pet bodova, dok je Čelik peti sa četiri osvojena boda.