Pet pogodaka je postignuto na prijateljskom susretu između lodonskog Chelseaja i madridskog Reala

Fudbaleri Chelsea večeras su u prijateljskom meču odigranom u Michiganu poraženi od madridskog Reala sa 2:3.

Bh. reprezentativac Asmir Begović počeo je susret od prve minute na golu Chelsea i u 19. minuti morao je vaditi loptu iz svoje mreže.

Asensio je asistirao Marcelu, koji fantastično pogađa za vodstvo Reala.

Sedam minuta kasnije, Marcelo je uvdostručio prednost svoje momčadi, da bi Diaz u 37. minuti treći put zatresao mrežu našeg Begovića.

Begović je igru napustio početkom drugog poluvremena, a umjesto njega na golu je stajao Courtois.

Chelsea je do kraja utakmice postigao dva gola i to preko Hazarda u 80. i 91. minuti.