Željezničar slavio pobjedu nad Olimpicom

Danas je u okviru 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrana utakmica između domaćeg Olimpica i Željezničara koju su obilježile nevjerovatne greške sudija.

Ekipa Željezničara je ostvarila pobjedu nad Olimpicom rezultatom 0:2. Prvi gol postigao je Lendrić u 41. minuti susreta, a konačnih 0:2 postavio je Italijan Boccaccini u 61. minuti meča.

Tokom meča poništen je regularan gol Željezničara kojeg je postigao naš A reprezentativac Miroslav Stevanović, a također je pomoćni sudac nekoliko puta signalizirao ofsajd pozicije kojih uopšte nije bilo.

Sporna situacija se desila i kod prvog gola Željezničara, kada je trebala biti dosuđena ofsajd pozicija u kojoj se našao strijelac Lendrić.

Željezničar nakon dva odigrana kola ima četiri boda, dok je Olimpic na dnu tabele bez osvojenog boda.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.