Conte vjeruje Begoviću

Londonski Chelsea će večeras u okviru International Champions Cupa u SAD-u odigrati utakmicu protiv Real Madrida koji će od prve minute započeti naš reprezentativac Asmir Begović.

Trener ekipe Chelsea Antonio Conte je u najavi utakmice poručio kako će našem reprezentativcu ponovo dati priliku od prve minute.

Belgijski golman Thibaut Courtois se priključio pripremama ekipe, no Begović je zadobio Conteovo povjerenje.

“Sretan sam kakva je situacija kada su u pitanju golmani. Begović je pokazao kvalitetu u ove tri utakmice, on je dobar vratar. Courtois se vratio, no sutra opet krećemo s Begovićem, dok će Courtois braniti u nastavku”, istakao je Conte.

Podsjećamo, Begović je sačuvao mrežu netaknutu u utakmici protiv Liverpoola odigranoj prije par dana. Chelsea je u tom meču slavio pobjedu sa minimalnih 1:0.

Meč između Chelsea i Real Madrida je na rasporedu večeras sa početkom od 21,00 sati.