Haris Medunjanin je dva puta asistirao za Maccabi, koji je bez većih problema savladao rumunski Pandurii

U prvom meču trećeg pretkola kvalifikacija za Europa Ligu, izraelski Maccabi je u gostima bio bolji od Panduriija iz Rumunije sa 3:1 i došao na korak od naredne faze.

Gosti su poveli već u sedmoj minuti, kada je Ben Haim II postigao gol nakon asistencije našeg reprezentativca Harisa Medunjanina.

Panduri su do kraja prvog poluvremena uspjeli izjednačiti golom Heree u 30. minuti.

Igrala se 49. minuta, a Medunjanin je ponovo bio asistent.

Bh. reprezentativac je centrirao iz slobodnog udarca, da bi Igiebor pogodio za 1:2 u korist Maccabija.

Konačnih 1:3 za Maccabi postavio je Peretz u 77. minuti.

Haris Medunjanin je počeo susret od prve minute za Maccabi i igrao do 68. minute.