Krupa i Mladost podijelili bodove

Ekipe Krupe i Mladosti danas su u okviru 1. kola Premijer lige BiH odigrale meč bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Krupa koja je novajlija u elitnom takmičenju bh. nogometa je ugostila Mladost koja je na ovom susretu prva stigla do pogotka.

Gol za goste je u 50. minuti postigao Ramović, a domaći su poravnali u 70. minuti utakmice kada je Koljić bio precizan sa bijele tačke.

Oba tima su pored postignutih golova imala nekoliko propuštenih prilika pa se neriješen rezultat može okarakterizovati kao najrealnijim ishodom.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.