Juventus i Melbourne remizirali su u prijateljskom susretu odigranom u Australiji

Fudbaleri Juventusa, za koji nastupa naš Miralem Pjanić, nalaze se na turneji u Australiji, a danas su u prijateljskom meču protiv Melbourne Victoryja odigrali 1:1, da bi nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca uspješnija bila australijska ekipa sa 4:3

Nakon prvog poluvremena golova nije bilo, da bi Moreno u 58. minuti postigao fantastičan pogodak sa pola terena za vodstvo Juventusa.

Konačnih 1:1 postavio je Ingham u 83. minuti.

Poslije kraće pauze, pristupilo se izvođenju jedanaesteraca, gdje je Melbourne slavio sa 4:3.

Trener Juventusa Massimiliano Allegri koristio je 20 igrača u današnjem meču, ali bh. reprezentativac Miralem Pjanić nije dobio priliku za igru.

Ekipa Juventusa će u utorak (26. juli) sa početkom u 12,00 sati po našem vremenu igrati utakmicu sa engleskim Tottenhamom.