Remi BiH i Azerbejdžana

Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je danas u prijateljskom susretu u Krškom neriješeno 0:0 sa odgovarajućom selekcijom Azerbejdžana.

Bh reprezentativci su imali više od igre, ali nisu iskoristili svoje prilike u utakmica je završena bez pogodaka.

Od 53. minute naš tim je imao i igrača više na terenu jer je Aliyev dobio crveni karton.

Nakon meča selektor Darko Nestorović je izjavio:

“Momci su odigrali još jednu odličnu utakmicu i prava je šteta što nismo pobijedili. Imali smo dosta šansi, ali lopta jednostavno nije htijela u gol. Azerbejdžan se predstavio kao dobra reprezentacija i želim im sve najbolje u nastavku kvalifikacija.“

Azerbejdžan-Bosna i Hercegovina 0:0

Stadion: Matija Gubec, Krško (Slovenija).

Sudija: Željko Frković (Slovenija).

Pomoćnici: Jerko Crnčić, Vedran Đurak (Slovenija).

Žuti karton: Kerim Memija (BiH).

Crveni karton: Orkhan Aliyev (Azerbejdžan).

Azerbejdžan: Tarlan Ahmadli, Rahil Mammadov, Magsad Isayev, Mahir Madatov, Elshan Abdullayev, Azar Salahli, Vugar Mustafayev, Orkhan Aliyev, Elnur Jafarov, Sadig Guliyev, Bahlul Mustafayade.

Bosna i Hercegovina: Nemanja Trkulja, Kerim Memija, Eldar Čivić (Miloš Šatara), Aleksandar Jovičić, Ajdin Redžić, Amer Gojak (Adnan Osmanović), Armin Ćerimagić, Marin Popović, Asim Zec (Miljan Govedarica), Amir Hadžiahmetović (Damir Sadiković), Siniša Saničanin.

Bila je ovo treća uzastopna utakmica naše U21 reprezentacije bez golova.