Oba gola za PAOK postigao je Athanasiadis, a naš Gojko Cimirot asistirao je za prvi pogodak

U susretu četvrtog kola doigravanja za plasman u Ligu Šampiona, PAOK je u Solunu savladao Panionios sa 2:0.

PAOK je do vodstva došao u 14. minuti preko Athanasiadisa, a asistirao mu je bh. reprezentativac Gojko Cimirot.

Cimirotu je ovo bila druga asistencija u doigravanju (odigrao sva četiri meča).

Konačnih 2:0 postavio je Athanasiadis u 25. minuti utakmice.

Gojko Cimirot je proveo svih 90 minuta na terenu i bio jedan od najzapaženijih igrača.

Momčad PAOK-a je trenutno prvoplasirana sa 10 bodova, slijedi Panathinaikos sa 7 (utakmica manje), AEK ima šest (utakmica manje), a Panionios jedan bod.

PAOK u narednom kolu (29. maj) gostuje AEK-u, a ekipa koja osvoji prvo mjesto u doigravanju izborit će plasman u kvalifikacije za Ligu Šampiona, dok će preostala tri tima igrati u Europa Ligi.