Kompletni nastupi Spahića, Kolašinca i Bičakčića

Danas je odigrana većina utakmica 32. kola njemačke Bundeslige gdje su trojica naših reprezentativaca upisala kompletne nastupe za svoje klubove.

Sead Kolašinac je sa ekipom Schalkea ostvario pobjedu nad Hannoverom rezultatom 1:3.

Kolašinac je u ovom susretu priliku dobio od prve minute, te igrao do posljednjeg sudijskog zvižduka.

Hoffenheim je na domaćem terenu nakon preokreta stigao do pobjede protiv Ingolstadta rezultatom 2:1. Gosti su poveli u 17. minuti sa 0:1, ali su domaći poravnali dvadeset minuta kasnije golom Utha.

Amiri je u 84. minuti pogodio za preokret i postavio konačnih 2:1.

U redovima Hoffenheima naš defanzivac Ermin Bičakčić je upisao kompletan nastup.

Spahićev HSV je osvojio bod na gostovanju kod Mainza. U jednoj ne baš prelijepoj nogometnoj predstavi mreže su mirovale tokom svih 90 minuta.

Spahić je odigrao cijeli meč i dobio žuti karton u 22. minuti utakmice.