Velika pobjeda kadetske selekcije BiH

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine senzacionalno je savladala vršnjake iz Italije rezultatom 1:0 u meču drugog kola Elitne runde kvalifikacija  i došla na korak do plasmana na Euro.

Trenutak odluke se dogodio u 65. minuti, kada je Nedim Hadžić postigao pobjedonosni gol za naše momke.

Hadžić, koji je prvi strijelac Premijer lige BiH za kadete sa 28 golova, ušao je u igru u 56. minuti i ispostaviće se postao junak bh. tima.

Za našu selekciju igrali su: Vasilj, Mirić, Velić, Sadiku, Beširević, Čeliković, Kovač, Veladžić, Mehuljić, Vladić i Benjamin Hadžić. Još su igrali Nedim Hadžić ,Vuletić i Perić.

U drugom meču naše grupe, Rusija je danas pobijedila Gruziju minimalnim rezultatom 1:0.

Izabranici Sakiba Malkočevića posljednji susret u grupi igraju protiv Rusije u nedjelju sa početkom u 11,00 sati.