Kompletan nastup Šunjića protiv Borussije

Večeras su u Njemačkoj odigrane prve dvije utakmice četvrtine finala DFB kupa u okviru čega je nastup upisao naš reprezetnativac Toni Šunjić.

Stuttgart je na domaćoj Mercedes Benz Areni ugostio Borussiju iz Dortmunda koja je u konačnici odnijela puni plijen.

Povela je Borussija već u petoj minuti susreta sa 0:1 golom Marca Reusa. Domaći su izjednačili u 21. minuti preko Ruppa.

Ipak, desetak minuta kasnije ove sezone fantastični Aubameyang donosi novo vodstvo svome timu od 1:2.

Pobjedu gostiju ovjerio je Mkhitaryan u finišu utakmice (1:3) , pa se tako momčad iz Dortmunda plasirala u polufinale DFB kupa.

U redovima Stuttgarta svih 90 minuta odigrao je naš reprezentativac Toni Šunjić.

Tokom prvog poluvremena imao je neugodnu situaciju kada se nakon starta na loptu, okliznuo i glavom udario u stativu.

Na svu sreću nije došlo do veće povrede, te je naš reprezentativac nastavio susret.