Gol Zeca u derbi susretu

U okviru 20. kola azerbejdžanske Premijer lige ekipa Gabale danas je ostvarila pobjedu nad Interom rezultatom 0:1.

Inter Baku je u derbiju kola ugostio tim Gabale, a gostujuća momčad je odnijela puni plijen zahvaljujući golu našeg povremenog reprezntativca Ermina Zeca.

Zec je dobio priliku od prve minute i odlično je iskoristio. Pobjedonosni gol za svoj tim postigao je u 17. minuti meča.

Gabala je trenutno četvrta na tabeli sa 31 osvojenim bodom, četiri manje od drugoplasirane Zire.

“Qəbələ” “İnter”lə səfər oyununda Zetsin qolu ilə hesabda irəli çıxdıİnter PİK 0-1 QƏBƏLƏ FKZets, 18

Posted by PFL (PROFESSIONAL FOOTBALL LEAGUE) on 7. Februar 2016

Šehićev Qarabag je na dobrom putu da odbrani titulu prvaka, te imaju šest bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu momčad.