Bh. reprezentativac je odigrao ciječi meč za Istanbul

Fudbaleri Burse i Istanbula odigrali su fantastičan meč u okviru 20. kola turske Superlige, a konačan rezultat glasio je 3:3.

Bursa je povela golom Necida u 11. minuti, ali desetak minuta prije kraja prvog poluvremena, isti igrač je zaradio drugi žuti karton i domaći su ostali sa igračem manje.

Ipak, Yildrim je u 47. minuti udvostručio prednost Burse, da bi tri minuta kasnije Cikalleshi smanjio rezultat na 2:1.

Domaći su ponovo došli do dva gola prednosti zahvaljujući golu Behicha u 65. minuti, no Istanbul se nije predavao i na kraju je uspio doći do jednog boda.

Igrala se 68. minuta kada Sivok postiže autogol za 3:2, a konačnih 3:3 postavio je Cikalleshi u 75. minuti meča.

Naš reprezentativac Edin Višća odigrao je svih 90 minuta za Istanbul i zaradio žuti karton.

Momčad Burse trenutno se nalazi na desetoj poziciji sa 25 bodova, dok je Istanbul treći sa 34 osvojena boda.