Sa početkom od 18,00 sati na Olimpijskom stadionu u Torinu, domaća ekipa je u okviru Kupa Italije sa 4:1 lako došla do pobjede protiv drugoligaša Cesene.

Kod gostiju, zbog povrede je bio odsutan naš napadač Milan Đurić dok je Sanjin Prcić u ekipi Torina, u igru ušao početkom drugog poluvremena te pružio veoma dobru partiju.

Domaći su već u trećoj minuti došli do vodstva a strijelac prvog od četiri pogotka za Torino bio je Alessandro Gazzi.

Do drugog pogotka Torino je došao samo desetak minuta nakon gola Gazzija a strijelac za 2:0 u 14. minuti bio je Moretti.

Svoj veoma dobar nastup Prcić je najavio samo pet minuta nakon ulaska u igru, kada je započeo akciju za treći gol Torina na ovom meču.

Tada je  za 3:0 precizan bio nekadašnji igrač Barcelone, Argentinac Maxi Lopez.

U 67. minuti susreta, gosti dolaze do jedinog gola na utakmici a strijelac počasnog pogotka za Cesenu bio je Emmanuel Cascione koji se nakon gužve u šesnaestercu Torina lijepo snašao te pogodio za 3:1.

Prcić je bio jedan od zapaženijih pojedinaca u Torinu u drugom poluvremenu, a pogotovo se to odnosi na defanzivne zadatke.

Ipak, domaći su do novog pogotka i konačnih 4:1 stigli u 84. minuti susreta a strijelac gola bio je Marco Benassi.