Ekipa Hajduka ostvarila je večeras pobjedu nad Interom iz Zaprešića rezultatom 4:0, a jedan od boljih pojedinaca na susretu bio je naš reprezentativac Tino Sušić koji se upisao u listu strijelaca.

Splitska momčad je povela sa 1:0 u 21. minuti meča upravo preko Sušića koji rutinski realizuje napad svoga tima.

U 41. minuti Hajduk je udvostručio prednost golom Tudora, a ovoga puta Sušić se našao u ulozi asistenta. Par minuta kasnije Bencun matira protivničkog golmana za vodstvo od 3:0.

Konačnih 4:0 postavio je Rodguljić u sudijskoj nadoknadi utakmice.

Naš reprezentativac je utakmicu započeo od prve minute, a zamijenjen je u 72. minuti meča. Bila je ovo odlična partija Sušića koji snosi velike zasluge za trijumf.

Nakon 17 odigranih kola u HNL-u Hajduk je trećeplasirana ekipa sa 32 osvojena boda, što je tri manje od lidera Dinama.