Po katastrofalnom terenu u Zvorniku u meču 16. kola Premijer lige BiH, fudbaleri Drine poraženi su od Sarajeva rezultatom 1:3.

Gosti su poveli sjajnim golom Rustemovića u 22. minuti, da bi Okić u 39. minuti udvostručio prednost.

Samo dvije minute kasnije Duljević pogađa za visokih 0:3 u korist Sarajeva.

Počasni pogodak za Drinu postigao je Nikolić u 70. minuti meča.

U momčadi Sarajeva nastupe su upisali i juniorski bh. reprezentativci Vedad Gljiva i Elvedin Herić.

Gljiva je igrao od 74. minute i ovo mu je debitantski nastup, dok je Herić ušao u igru u 85. minuti.

Olimpic je u Sarajevu izgubio od Zrinjskog rezultatom 0:3, a mostarski tim je nakon ove pobjede preuzeo vodeću poziciju u ligi.

Golove za Zrinjski postigli su Regoje (autogol), Zakarić i Petrak.