U okviru 10. kola belgijske Jupiler Lige, ekipa St. Truidena poražena je na svom terenu od Beverena sa 1:3, a novi mladi bh. reprezentativac Deni Milošević  (20) postigao je još jedan eurogol.

Beveren je poveo u 12. minuti susreta kada je naš Deni Milošević prelijepo matirao nemoćnog golmana domaćih.

Prethodno je Milošević izveo sjajno slobodan udarac, golman Dutoit izbacio je loptu u korner nakon kojeg je bh. reprezentativac pogodio za 0:1.

Gosti iz Beverena su udvostručili prednost u 33. minuti golom Ganoa.

Schoofs je sedam minuta prije kraja smanjio na 1:2, a konačnih 1:3 za Beveren postavio je Mymy u 89. minuti.

Deni Milošević zamijenjen je u 86. minuti i večeras je igrao na poziciji ofanzivnog veznog te pored postignutog pogotka razigravao je svoje saigrače i imao nekoliko dobrih prilika.

Našem mladom Zmaju ovo je treći gol u četvrtom susretu za Beveren koji je trenutno deveti sa 13 bodova.