Roma je u izuzetno zanimljivom prijateljskom meču savladala Sevillu na Olimpicu sa 6:4. Tim našeg Edina Džeke vodio je sa 6:0.

Naš kapiten Edin Džeko sjajno je u trećoj minuti pogodio za vodstvo Rome od 0:1.

Torosidis povećava u 8. minuti na 2:0, a Edin Džeko ponovo pogađa u 42. minuti utakmice. Miralem Pjanić je sjajno proigrao Salaha, a on pasom Džeku doveo u gotov čin.

Na 4:0 povećao je Radja. Pjanić je ponovo učestvovao, dodao Džeki, koji asistira za konačan rezultat prvog poluvremena.

Edin Džeko uz ovacije navijača iz igre izlazi u 60. minuti kada ga mijenja Totti.

Četiri minute prije Salah je povećao na 5:0, a upravo Totti u 63. minuti iz penala povećao na 6:0.

Sevilla se probudila pred kraj pa je Suarez pogodio u 70. minuti za 6:1, a kasnije Reyes u 76. minuti za 6:2.

Za 6:3 zabija Coke u 83. minuti, a Suarez svojim drugim golom večeras povećava na konačnih 6:4 tri minute poslije.