Posljednu utakmicu 2. kola Premijer lige BiH danas su na stadionu “Pirota” odigrale ekipe Travnika i Sarajeva, a prije početka utakmice odana je počast bivšem fudbaleru Travnika Elvedinu Varupi koji je preminuo prije dva dana u svojoj 40. godini života.

Utakmica je počela minutom šutnje kako bi se odala počast preminuloj legendi Travnika Elvedinu Varupi, a također je na terenu stadiona “Pirota” ocrtan broj “3”, broj koji Varupa nosio na dresu igrajući za Travnik.

Meč je završen pobjedom domaćeg tima rezultatom 1:0. Pobjedonosni gol postigao je Kouadio u posljednjoj minuti regularnog dijela utakmice.

Gosti iz Sarajeva su imali više loptu u svom posjedu, no nisu uspjeli nijednom zatresti mrežu domaćeg tima.

U redovima Sarajeva nastup je upisao naš mladi reprezentativac Samir Radovac.