Momčad belgijskog Genta danas je u prijateljskoj utakmici savladala Geel rezultatom 4:2, a mladi bh. reprezentativac Haris Hajradinović bio je dvostruki strijelac.

Geel je poveo u trećoj minuti kada je strijelac bio Allegria, da bi Cauwenberg udvostručio prednost u 53. minuti.

Ipak, Gent je za svega 13 minuta postigao četiri gola i došao do preokreta i pobjede.

Golovima Ramana u 56. i našeg Hajradinovića u 60. minuti, Gent je izjednačio rezultat na 2:2

Preokret i vodstvo Gentu od 3:2 donio je danas sjajni Hajradinović četiri minute kasnije, da bi konačnih 4:2 postavio Depoitre u 67. minuti.

Haris Hajradinović ušao je u igru u 46. minuti u timu Genta umjesto potencijalnog bh. reprezentativca Danijela Miličevića koji je meč napustio zbog povrede.

Također, naš bivši mladi reprezentativac Nermin Zolotić počeo je utakmicu od prve minute u redovima Genta.

Golove Hajradinovića možete vidjeti na 5.38 i 6.02 u priloženom video materijalu