Nakon što je u prethodna dva prijateljska meča za ekipu Standarda postigao gol i dva puta asistirao, budući mladi bh. reprezentativac Deni Milošević sinoć je upisao još jednu asistenciju.

Standard je u prijateljskom susretu ubjedljivo savladao RFC Tilleur rezultatom 8:0, a jedan od najljepših trenutaka dogodio se u 70. minuti.

Mujangi Bia postigao je šesti gol za Standard na ovoj utakmici nakon fenomenalne asistencije našeg Denija Miloševića.

Trostruki strijelac za Standard bio je Mujangi Bia, dok su po jedan gol postigli Mmae, Julian De Sart, Legear, Santini i Jaadi.

Deni Milošević odigrao je cijelo drugo poluvrijeme za ekipu Standarda, dok potencijalni bh. reprezentativac Dino Arslanagić nije nastupio.

Asistenciju Miloševića možete vidjeti na 3:25 u priloženom video snimku.