Momčad Chieva je danas u okviru 37. kola Serie A na domaćem terenu u Veroni remizirala protiv Atalante rezultatom 1:1.

Bila je ovo ne tako sjajna partija našeg reprezentativca Ervina Zukanovića. U 48. minuti napravio je veliku grešku pomoću koje su gosti stigli do vodstva od 0:1, a teren je napustio nekoliko minuta kasnije.

Ipak, u finišu susreta “Leteći magarci” su uspjeli poravnati rezultat i tako izbjeći poraz. Raduje činjenica da se Zukanović nakon povrede aduktora vratio u početnu postavu Chieva.

Cessena – Calgiari 0:1

Milan Đurić je odigrao pola sata u novom domaćem porazu Cessene koja će naredne sezone igrati u Seriji B. Cagliari je došao do vodstva u 91. minuti kada je susret svojim golom odlučio Sau.

Cessena napušta društvo najboljih, a Cessenu najvjerovatnije Đurić koji će prema pisanjima talijanskih medija na transfer listu.