Juniorska nogometna reprezentacija BiH danas je u Mostaru odigrala meč bez pobjednika protiv vršnjaka iz Ukrajine.

Utakmica je odigrana u okviru prvog kola elitnog dijela kvalifikacija za plasman na Europsko prvenstvo, a rezultat je u konačnici glasio 1:1.

Ukrajinci su imali blagu ulogu favorita u ovom meču, no naši momci su se odlično borili i na kraju ostali neporaženi. Poveli smo sa 1:0 golom Samira Radovca, a na asistenciju Andreja Modića. Igrao se tada 58. minut, a svega desetak minuta kasnije Ukrajinci su preko Shveda poravnali na 1:1.

Izabranici selektora Tonija Karačića su meč započeli u sljedećoj postavi: Karačić, Čivić, Čorović, Oršolić, Halilović, Modić, Radovac, Hairlahović, Gojak, Beganović i Kuzmanović.

U nastavku su još priliku dobili Jurilj, Anđušić i Lončar.

U drugom susretu naše grupe selekcija Crne Gore je u Širokom Brijegu ostvarila pobjedu nad Poljskom rezultatom 2:1.

U subotu naši mladi Zmajevi na stadionu Pecara u Širokom Brijegu igraju protiv Crne Gore, dok će isti dan u Mostaru snage odmjeriti Poljska i Ukrajina.